درباره ما

237 بازدید

به اشتراک بگذارید :

درباره ما:

فعالیت رسمی شرکت آروین دوساری (سهامی خاص) با نام تجاری رادین با هدف تولید ترازوهای فروشگاهی در سال 1389 آغاز و پس از گذشت حدود 2 سال از زمان آغاز به کار مجموعه ، سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران بعنوان اصلی ترین مرکز فعالیت شرکت برگزیده شد.

باتکیه بر الطاف خداوند و تلاش و خدمات مستمر، توفیق در اجرای طرح مکانیزاسیون سیستم توزین تحت شبکه سازمان میادین گامی موثر در معرفی رادین به بازار بوده که این مهم عامل تثبیت و پیشرفت جایگاه رادین در ذهن مخاطبان گردیده است.

نکته قابل توجه اینجاست که رادین با این اقدام توانسته پابه پای فعالان و پیشکسوتان صاحب نام این صنعت حرکت کند و این فرصت، زمینه پیشرفتی برای رادین به وجود آورده است.

رادین بعد از یک دوره 7 ساله حضور در بازار، با سرمایه گذاری قابل توجه در حوزه R&D و با تکیه بر دانش مهندسی روز دنیا و ارائه خدمات منحصر به فرد توانسته است ضمن عرضه محصولات متنوع مطابق نیاز بازار ایران، جایگاه قابل قبولی در بین فعالان صنعت اخذ نماید.

در حال حاضر این شرکت اولین تولیدکننده ایرانی ترازوهای لیبل پرینتر با قابلیت های ویژه و تولیدکننده ترازوهای فروشگاهی تحت شبکه WIFI بصورت عملیاتی می باشد.

از سویی دیگر اشتغال زایی یکی از مهم ترین دغدغه های رادین بوده که از رهگذر فعالیت های صورت گرفته تاکنون تعداد قابل ملاحظه ای بصورت مستقیم و غیرمستقیم به اشتغال درآمده اند.

چشم انداز:

رهبری بازار ترازوی فروشگاهی در ایران طی سال های نزدیک

ماموریت:

دو ماموریت اصلی رادین عبارتند از:

1- ثبات در تولید کالای باکیفیت ایرانی با قیمت مناسب و رقابت با ترازوهای وارداتی
2- ارتقای سطح کیفیت خدمات رسانی به مشتریان و پشتیبانی فنی

Leave a comment

نوزده − 8 =
طراحی و پیاده سازی وبسایت توسط منصور بهجتی

Back to Top